Jdi na obsah Jdi na menu
 


SÁDEK 2018 NOVÉ!!!

20. 6. 2018

Na Sádek si zabalte již zítra větší bahoh. Malý batůžek na záda si vezmete v pátek do školy a půjdete s ním z Klenčí pěšky na Sádek.

Prosím rodiče, kteří přislíbili pomoc s odvozem věcí, aby přijeli za školu cca v 17:10.

Ostatní rodiče prosím, aby přivezli zavazadla v 17:15 - 17:30. Vítané jsou moučníky na "druhou" večeři a snídani. Předem děkuji. Poté odvezeme objemnější věci na Sádek auty.

Je domluveno, že můžeme jet auty i přes zákaz vjezdu. V případě potíží se máme obrátit na pana Kugela ze Správy lesů - 724523221.

 

Organizace:

ČTVRTEK: odvoz zavazadel se spacáky

PÁTEK: Příchod do školy jako obvykle, ale pouze s batohem na cestu (svačina, pití, kapesník, kšiltovka).

Odjezd vlakem ze zastávky Domažlice město v 10:07 do Klenčí, následně procházka na Sádek. Tam si uvaříme špagety k obědu. K večeři budou špekáčky s chlebem a zeleninou. 

Na chatě budeme hrát hry a užijeme si společné pohody. Prosím rodiče, kteří mají kytaru a hrají na ni, aby se neostýchali a vzali nástroj s sebou!

SOBOTA: Ráno snídaně, úklid, zabalení a odchod do Klenčí, kde máme v 11:30 objednanou komentovanou prohlídku Domu přírody. Vlak nám jede do Domažlic ve 13:37, na zastávku přijedeme asi za 16 minut.

Na zastávce si můžete vyzvednout své děti.

 

Hlásí ochlazení a celkově bývá na horách chladněji, proto si zabalte teplejší mikinu, bundičku, pláštěnku, teplé ponožky na večer. Dále čapku, dlouhé tepláky (komáři), pevnou obuv (les, kořeny, kameny), repelent, baterku (v noci na záchod :), toaletní papír (není potřeba celý), přezůvky, tužku, papír (hry), noty na písničky k ohni. Spacák a polštářek na spaní.

Dobrou náladu!

Rodiče jsou nejen VÍTÁNI, ale jsou NUTNOSTÍ, protože BEZ VÁS BY TO NEŠLO!

JSTE SKVĚLÍ, ŽE DO TOHO JDETE. UŽ SE MOC TĚŠÍM NA HRY, KTERÉ SI DĚTI PŘIPRAVILY. 

Nakonec finanční vyrovnání: Nákup provedu zítra po práci a jízdenky za vlak také uhradím. Budeme také platit pronájem chaty. Spočítám to v neděli a napíši na stránky. V pondělí dám dětem rozpočítání písemně a v úterý vyberu peníze zpět.

Vaše třídní učitelka, Dáša Glacová, tel: 739 357 932